Rady Porady

Trądzik (Eng. Acne)  ....alternatywnie  

Trądzik jest to choroba skóry, występuje głównie u osób młodych, ale nie tylko.  Związana jest z nadczynnoćcią gruczołów łojowych. Są to wypryski i krosty czasem biało-szare torbiele ropne pokryte czarnym czopen. Najczęściej występują na twarzy oraz na górnej części ciała (ramiona, plecy, itp). Nie leczone, mogą pozostawić blizny i szramy na resztę życia. Są często dokuczliwym a nawet bolesnym problemem  wielu osób, szpecą wygląd, prowadzą do kompleksów, utrudniają życie towarzyskie, etc.
Statystyki mówią, że ponad 17 milinów osób w USA cierpi na to schorzenie. Skąd i dlaczego jedne osoby mają piękną cerę a inne nie, skąd bierze się trądzik i dlaczego?

Wiele czynników ma wpływ na stan zdrowia i na stan systemu immunologicznego, wg medycyny alternatywnej są to: szczepionki, antybiotyki, toksyny nagromadzone latami, pasożyty, złe bakterie, stresy, brak radości, niesympatyczne życie, negatywizm, pesymizm, strach, apatia, złość, nieprawidłowe odżywianie (uboga - przetworzopna dieta), etc. 
Dieta bogata w przetworzone pożywienie pozbawiona jest podstawowych składników odżywczych, a to ma wpływ na bio-chemiczne procesy wewnątrz-komórkowe, na trawienie i na przemianę materii, oraz hamuje lub całkowicie blokuje naturalne procesy detoksyfikacji. 
 
Co więc robić, jak pozbyć się trądzika? Przede wszystkim należy chcieć zmiany, postanowić, zdecydować się i uparcie dążyć do celu.  Tylko troszkę silnej woli, a wyniki będą warte zachodu
- ograniczyć czerwone mięsa, potrawy smażone, tłuste, gazowane napoje, produkty mleczne, alkohol, wszystko co jest kolorowane i konserwowane lepiej nie dotykać – “no junk foods” – to brzmi strasznie dla młodego człowieka – ale jak to mówią “w życiu nic za darmo”, a ponadto:
1) Burdok-Violet Complex (Acnetonic) krople 3 x na dzień – należy oczyścić krew (uwaga: panie w ciąży nie dotykają tych kropli).
2) Fiber Buddy, plus Flax Meal (siemie lniane zmielone), plus Flax Oil (olej z siemienia lnianego) dwa razy na dzień obowiązkowo – należy oczyścić system trawienny (żołądek, jelita, itp).
3) Ginkgo Bilaba - 1 kapsulkę rano (odżywka dla mózgu – który musi tym wszystkim sterować –  skutkiem ubocznym będą lepsze wyniki w szkole – poprawia pamięć).
4) Minerały Schindele’s - 1 płaska łyżeczka rano – obwiązkowo, (należy dostarczyć skórze i tkankom budulca - skutkiem ubocznym będzie dobry humor, chęć działania, zdrowe kości i nerwy)  

5) Milk Thistle -1 łyżka 3 razy dziennie – (zamiast Milk Thistle można nakopać dwu-letnich korzeni Mleczaka, umyć, zetrzeć na tarce i wycisnąć 3 łyżki soku dziennie wypić).
6) Acidophilus - dobre bakterie – to dobre trawienie 3 razy dziennie
7) Herbata z pokrzywy zmieszanej z melisą na noc.
Ponadto zewnętrznie można użyć: rozkrojony ząbek czosnku  wetrzeć w skórę, sok z aloesa, sok z liści kapusty wymieszany z paroma krolami soku z cytryny (łagodzi blizny), okłady z herbaty z nagietka, lawendowy lub z drzewa herbacianego olejek eteryczny wymieszany z wodą destylowaną (1:10),  Copaiba Olej (żywica z peruwiańskiego drzewa) daje bardzo dobre rezultaty w różnych schorzeniach skórnych, włączyjąc trądzik.
Tak więc walka z trądzikiem nie jest łatwa, jest to złożony proces i jeśli ktoś wierzy, że przez posmarowanie kremem lub połknięcie tabletki wszystkie wypryski znikną – to powiedzmy skromnie – myli się. Wszystkie choroby uwidaczniajęce się na skórze (trądzik, egzemy, wrzody, łuszczyca, swędzenia, itp), to wynik zanieczyszczeń wewnątrz – nagromadzonych toksyn.
Na wyniki tego reżimu nie trzeba długo czekać, już po dwóch tygodniach będą widoczne, ale kurację należy stosować co namniej przez trzy miesięce.
Monique

Uwaga: Inne porady z cyklu "Radzi Monique" tutaj.

Ceny są podane na stronie Products & Prices (menu z lewej strony), jeśli nie wyświetlone, prosimy nacisnąć ponownie nasz adres www.weight-care.com.

Nie wszystkie artykuły, które posiadamy w sklepie, są podane na naszych stronach - jest tego po prostu za dużo. Prosimy więc o e-mail lub telefon (905) 278-0732 podamy aktualną cenę produktu.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na cały świat.

              Home

              Back

About Us |Fiber Buddy  | History | Herbs from Peru  |  Weight Care Products | Products & Prices | Statistics | Success | Purchase | Contact Us | Home

Note: The material presented, is not intended to cure, diagnose, or prescribe treatment and is not intended to replace proper medical care. The information given  is for educational information - to help in becoming better informed about building and maintaining wellness and in helping the body to normalize itself.  It is wise to consult the Licensed Health Practitioner before starting any weight control or other health improving program. Legal Information

Comments? Mail to weight-care@weight-care.com © copyright Natural Remedies Haven Ltd.