Rady Porady

BIELACTWO (Eng. VITILIGO) - Przebarwienia skóry
 

Bielactwo to choroba skóry, która jest wynikiem zaniku pigmentu, w resultacie powstają białe plamy - odbarwienia skórne, w kolorze mleka. Pojawiać się one mogą na całym ciele, często powiększają się i łączą ze sobą.

Pigment odpowiedzialny za kolor skóry to melanina, kiedy komórki nie są w stanie utrzymaś odpowiedni poziom pigmentu, białe plamy zaczynają się pojawiać stając się coraz bardziej widoczne. 

Medycyna tradycyjna uważa bielactwo za chorobę nieuleczalną, stosuje leki steroidalne na zahamowanie rozwoju choroby, skutki pozytywne są minimalne skutki negatywne nie pożądane.
Nikt tak naprawdę nie jest w stanie stwierdzić co jest przyczyną bielactwa. Coraz częściej słyszy się, że bielactwo jest chorobą dziedziczną. Zastanawiające jest jednak to, że choroba ta staje się coraz bardziej popularna – w USA ponad milion osób, UK  ponad pół miliona, statystyki podają, że 2.5% do 5.5% populacji Ziemi jest dotknięte bielactwem, inaczej nazywanym białym trądem.  W niektórych kulturach, ludzi dotkniętych bielactwem uważa się za napiętnowanych przez diabła, wyganiani oni są ze środowiska lub po prostu kamienowani.
Chodzą słuchy że piosenkarz
 Michael Jackson ma wybliczowaną skórę, żeby ukryć Bielactwo.

Choroba nie wydaje się być niebezpieczną dla organizmu (nie wskazane jest nasłonecznianie miejsc dotkniętych – są one bardzo wrażliwe na działanie promieni słonecznych i łatwo mogą ulec poparzeniu). Psychologiczny dyskomfort  jednak, ma duży wpływ na samopoczucie i pewność siebie osoby dotkniętej tą niedoskonałościę organizmu - szczególnie duży impakt wywiera na młodzież i dzieci.
Czy jest sposób, żeby się tego pozbyć? Jeśli ktoś stwierdza, że ma lekarstwo działające na sto procent – to powiedzmy delikatnie – przesadza. Każdy człowiek jest inny, u różnych osób przebarwienia zaczęły się pojawiać w różnym wieku i w różnych okolicznościach.
Wiadomo, że na jakość naszej skóry ma wpływ wiele czynników takich jak na przykład odżywianie czy stres lub jego brak. Wiadomo że dużą rolę pełni przysadka mózgowa i minerały (mają one fenomenalłny wpływ na jakość skóry), a na tym kontynencie minerały w ziemi występują w ilościach mniej niż minimalnych i na pewno niewystarczających do optzmalnego funkcjonowania organizmu (ale o tym innym razem).
Dobre wyniki dają się zaobserwować u wielu osób używających White Away Salve oraz Minerały Schindele’s.
Bardzo ważne jest także zażywanie PABA (rodzina witamin B) 1 kapsułkę dziennie. U wielu dzieci (dotkniętych bielactwem), plamy zaczynały zanikać już po paru dniach, po dwóch tygodniach nie było po nich śladu. U dorosłych – różnie, u niektórych po paru dniach, u innych po dwuch, czterech tygodniach, lub dłużej. Niektórym panom z  odbarwieniami na łysinie, zaczęly pięknie odrastać wlosy (skutek uboczny dzałania kremu).
White Away Salve (krem) jest bazowany na starodawnej recepturze ludowej, krajów tropikalnych (stosowanej od wieków na trąd). Jest to 100% naturalny krem, bez konserwantów, bez chemikalii. Należy przechowywać w lodówce, może stać latami (ale w lodówce), nie tracąc właściwości leczniczych.
   

Uwaga: Inne porady z cyklu "Radzi Monique" tutaj.

Ceny są podane na stronie Products & Prices (menu z lewej strony), jeśli nie wyświetlone, prosimy nacisnąć ponownie nasz adres www.weight-care.com.

Nie wszystkie artykuły, które posiadamy w sklepie, są podane na naszych stronach - jest tego po prostu za dużo. Prosimy więc o e-mail lub telefon (905) 278-0732 podamy aktualną cenę produktu.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na cały świat.

              Home

              Back

About Us |Fiber Buddy  | History | Herbs from Peru  |  Weight Care Products | Products & Prices | Statistics | Success | Purchase | Contact Us | Home

Note: The material presented, is not intended to cure, diagnose, or prescribe treatment and is not intended to replace proper medical care. The information given  is for educational information - to help in becoming better informed about building and maintaining wellness and in helping the body to normalize itself.  It is wise to consult the Licensed Health Practitioner before starting any weight control or other health improving program. Legal Information

Comments? Mail to weight-care@weight-care.com © copyright Natural Remedies Haven Ltd.