Zakup
 Review basket
                                                                                   

Nie ma minimum. Wszystkie oferowane przez nas produkty sa najwyższej jakosci (bez uzdatniaczy, konserwantów, rozcieńczaczy, zioła nie sa zabezpieczane promeniami Rentgena, etc).
Zamawiajacy zostaje poinformowany e-mailem o wysyłce.

Nasza obsługa i produkty są najwyższej jakosci.

Prosimy nie zamawiać pozycji, które nie sa legalne w waszym kraju. To jest odpowiedzialnosc zamawiajacego, żeby się upewnić w urzedzie celnym czy dany produkt jest dozwolony.

Płatnosci tylko przez Karty Kredytowe (Visa lub Master) bezposrednio na naszej zabezpieczonej stronie. Z Karty Kredytowej pobieramy opłate w momencie kiedy zamówienie jest przygotowane do wysyłki. Honorujemy również płatnosci przez PayPal.

Tajemnica Informacji
Nie sprzedajemy, nie wymieniamy i nie dzielimy sie informacjami o naszych klientach z nikim.
Informacje otrzymane przez zamowienia, pozostaja scisła tajemnica. Od czasu do czasu osoba zamawiajaca może otrzymac od nas e-mail informacyjny, jeżeli ktos sobie nie życzy, prosimy dac nam znać.

Wysyłki
Wszystkie zamówienia sa realizowane w ciagu 24 do 72 godziny i sa ubezpieczone.
Koszty przesylki liczone sa po zakonczeniu zakupów (należy wybrać kraj, oraz przycisnać Recalculate).

Kanada i USA zajmuje od 3 do 21 dni.
Poza kontynent Ameryki Pólnocnej - moze byc od dwóch do 5 tygodni.
Przesylki do trzech kilogramow do Polski wysylamy poczta lotnicza, do innych krajow przesylka morska.
W Kandzie i USA używamy Canada Post, lub UPS.

Jesli ktos życzy sobie szybsza dostawe, prosimy skontaktowac sie z nami przez e-mail: order@weight-care.com, lub zadzwonic (905) 278-0732.

Zwroty
Można zwrócic zamowiona pozycje w ciagu 30 dni od daty wysylki. Produkt musi byc nie otwarty z nieuszkodzona banderola. Koszty przesylki pokrywa klient.

                
Katalog Produktów tutaj 

          Home

          Back

Catalog  |  Fiber Buddy  |  Weight Care Products  |  Herbs from Peru  |  Supplements  | Purchase  |  Very Unique Items  |   About Us  | Links of Interest Add Link | Home

Note: The material presented, is not intended to cure, diagnose, or prescribe treatment and is not intended to replace proper medical care. The information given  is for educational information - to help in becoming better informed about building and maintaining wellness and in helping the body to normalize itself.  It is wise to consult the Licensed Health Practitioner before starting any weight control or other health improving program.
Your use of information available on or through this site is your own responsibility and at your own risk. 
Legal Information
Comments? Mail to weight-care@weight-care.com © copyright Natural Remedies Haven Ltd.