Tesla Plates - Purpurowe Płytki Tesli

 Review basket                       
  

"Nauka jest zboczeniem samym w sobie jeśli jej ostatecznym celem nie jest humanitarność (poprawienie warunków życia ludzkości)."        - Nikola Tesla
“Jeśli chcesz zrozumieć tajemnicę wszechświatu, patrz na wibrację i częstotliwość....”  powiedział
Nicola Tesla - Wielki Humanista i nieprzeciętny naukowiec, wydaje się, że był on jedynym, który rozumiał Wszechświat jako wibrację, częstotliwość i wiedział jak to zastosować/używać żeby mieć z tego korzyści. 

"Cała materia pochodzi z podstawowej substancji, ze świecącego eteru," twierdził Nikola Tesla. 
On czuł że Wszechświat "jest skomponowaną symfonią napięcia zmiennego harmonicznie graną na niezliczonej ilości oktaw," pisała Margaret Cheney o Tesli.
"Gdyby zbadać całą gamę elektrycznych vibracji, rozmyślał, to by napewno zbliżyło do zrozumienia kosmicznej symfonii", "
Nicola Tesla - "Man out of time"

Nicola Tesla (1856 - 1943) naukowiec, inżynier elektryk, był pionierem w wielu dziedzinach teori i technologi elektryczności, odkrywca - jak siebie nazywał - miał niesamowitą wyobrażnię, wiedział jak zmaterializować  swoje naukowe marzenia, jak służyć ludzkości... 

Najbardziej znane to radio (tak, to nie Markoni to Tesla pierwszy skonstruował radio), cewka Tesli, bezprzewodową transmisję, itp, złożył ponad 700 patentów. 

Purpurowe Płytki to był także jeden z jego pomyslów.

Linda Goodman, sławna pisarka i astronom, dała Tesli Płytkom nazwę "purpurowe płytki" i tak są nazywane na całym świecie, dzięki jej książce "Star Signs" (Znaki Gwiazd).

Pisze ona w tej książce, że człowiek, który pracował z Teslą nad konstrukcją płytki, zachowywał anonimowość. 
Dopiero po jego śmierci, firma jego, gdzie produkowane były i są nadal płytki, opublikowała dane o nim. Był to Ralph Bergstresser (1912 - 1998), urodzony w Kolorado, USA, pracował z Teslą w latach 1940-tych.
Jest on również autorem książki
"Dr. Nikola Tesla: Forgotten Superman of Our Industrial Age" (Dr. Nikola Tesla Zaponiany Superman Przemysłowej Ery) .

Każda płytka wyprodukowana przez jego firmę posiada dobrze widoczną pieczęć, logo firmy i to świadczy o jej autentyczności. Ponieważ produkcja jest bardzo skomplikowana i dobrze strzeżona, jest wiele innych producentów, którzy twierdzą, że wyprodukowane przez nich płytki są silniejsze i lepsze itp. 

Trudno w to uwieżyć jeśli ktoś wie cokolwiek o geniuszu Dr. Tesli. Jeśli można byłoby zrobić to lepiej, napewno by na to wpadł, jego celem życia było pomagać ludziom. 

Tesla twierdził m.i. że energia elektryczna powinna być darmowa, miał zresztą opracowaną i wypróbowaną metodę jej produkcji....której dokumenty leżą gdzieś na dnie jakiejś szuflady...  

Purpura - to kolor St. Germain


   
     
An altered anodized (electrolytic oxidation) aluminum plate in purple color acts as a transceiver (transmitter and receiver)  -
Specjalnie skonstruowana Płytka nadajnik i odbiornik ENERGII życia - Siły życia - darmowa życiodajna energia, która przeobraża wszystko i każdego, kto znajduje się w zasięgu jej działania; korzystna dla roślin, zwierząt, ludzi, gleby i żywności. Podnosi życiodajną energię, eliminuje niekorzystną. Płytki znane i popularne na całym świecie, pomagają i przyspieszają leczenie (migrenowe bóle głowy, rany, bóle stawów - kładzie się ją w miejscach gdzie boli, lub pod poduszkę czy pod prześcieradło na noc, nosi sie w kieszeni, lub zawieszony dysk na sznureczku na szyji, itp). Nosi się je także przy sobie, żeby podnieść swoją wibrację i trzymać złe wibracje z daleka (np. bardzo pomocna przy medytacjach).  

Na dużą płytkę kładzie się zakupy żywnościowe na około 15 minut, płytka zmienia polaryzację produktów, czyli sprawi, że wszystkie użyte do produkcji niezdrowe chemikalia i dodatki przestają być dla nas szkodliwe. Wino złej jakości pozostawione na płytce zamienia się w ocet, natomiast w miarę dobre wino, lub whisky staje się wspaniałe, m.i. dlatego zabroniono sprzedaży płytek w Japonii (ludzie kupowali średniej jakości alkohol zamiast drogiego - co spowodowało spadek obrotów).
Banany, które psują się w ciągu jednego dnia, jeśli nie są w lodówce, na płytce leżą ponad tydzień i nie mają śladu zepsucia.

Płytka jest wyprodukowana specjalną metodą z aluminium, a jej chemiczna kompozycja i częstotliwość jest niemalże identyczna rubinom i szafirom, które także zawierają tlenki aluminium, i przez wieki uważane są za "kamienie życia". 
Płytka przez używanie jej, nie zużywa się, praktycznie służy na lata, chyba że się zdematerializuje (niektórzy twierdzą, że tak sie staje czasami), po prostu zniknęła, nikt nie potrafi wyjaśnić jak i dlaczego.  
Może jest to nieznany nam typ energi, której nie potrafimy pojąć - i ponieważ nauka oficjalna nie spieszy z wyjaśnieniami, niektórzy nadają temu nazwę................................. MAGIA.


NOTE: Jest bardzo dużo informacji w Internecie.

KATALOG Produktów tutaj  
Wysyłamy nasze Produkty na Cały Świat
 mamy Tysiące Wdzięcznych Klientów
  

              Home

              Back

Catalog  |  Fiber Buddy  |  Weight Care Products  |  Herbs from Peru  |  Supplements  |  Very Unique Items  |  Purchase  | About Us  | Home

Note: The material presented, is not intended to cure, diagnose, or prescribe treatment and is not intended to replace proper medical care. The information given  is for educational information - to help in becoming better informed about building and maintaining wellness and in helping the body to normalize itself.  It is wise to consult the Licensed Health Practitioner before starting any weight control or other health improving program.
Your use of information available on or through this site is your own responsibility and at your own risk. 
Legal Information
Comments? Mail to weight-care@weight-care.com © copyright Natural Remedies Haven Ltd.