Magiczna Woda
Vitalna Woda na całe Życie
 Review basket                                    

Prill Beads - Kamyki 
Zmieniają Molekuły Wody 
   
 

  
3 oz (~90g) w organza woreczku


Prill Beads zmieniają  molekularną strukturę wody - geometrię wody, robiąc ją bardziej smaczną, lżejszą, o większym potencjale, bardziej wchłanialną. Normalna woda z kranu na skali Bovisa pokazuje 2000 ( plus minus pare setek w zależności od miejsca). Skala Bovisa mierzy energię życia . Wszystko poniżej 6000 umiera, powyżej 6000 dostarcza życia. Po dadaniu do dobrej wody bez chloru PRILL Kamyków, po 24 godzinach woda w skali Bovisa ma 400.000 wirów (atomic spin)- znaczna różnica.

Prill Woda/Vitalna Woda jest idealnie wchłaniana przez komórki ciała, ponieważ połączenie wodoru z tlenem jest bardzo ścisłe, tworząc mniejsze molekuły. Woda taka może mieć efekt odtruwający, jest idealna do picia, do mycia, dla kwiatów, zwierząt, etc. 

Jak się robi
Vitalną Wodę:

1) Wypłukać porządnie kamyki z pyłu, z woreczkiem lub bez.

2) Wypełnij najlepszą wodą 4 litrowe naczynie szklane (nie używa się plastyku lub metalu), dobry jest umyty słoik po ogórkach. 

3) Włóż Kamyki z woreczkiem lub bez na dno.

4) Pozostaw na 24 godziny.

5) Vitalna woda jest gotowa, można odlać 3 litry a słoik dopełnić następną wodą, po godzinie znów odlać 3 litry...itp..i tak do końca życia - kamyki się nie zużywają, cały czas utrzymują takie samo działanie. Podziel się wodą z przyjaciółmi, etc.

Kamienie "Kosmicznej" Energii
Zmieniają
 Molekuły Wody
                      

3/4 incza srednica kamyka                                     
  
                              
    Kamień Kosmicznej Energii zmienia strukturę molekularną wody; Wiele osób zauważa duża poprawę zdrowia, nosząc kamyk w kieszeni, lub przykładjąc na bolące miejsce, na powieki do poprawy wzroku, etc .

Co to jest "Kosmiczny" Kamień
Bazowany na Laminar Kryształach technologii - (tak jak Prill Beads - Prill Kamyki)
, zmieszane z bio-ceramiczną glinką, modelowane na kulki o srednicy 3/4 incza, wypalane w bardzo wysokiej temperaturze. Kiedy mieszanka jest wypalana w super wysokiej temperaturze pod ciśnieniem zachodzi alchemiczna transformacja w rezultacie której powstaje "Kosmiczny" Kamień - którego właściwości są większe aniżeli suma pierwotnych składników, które go stworzyły.
"Kosmiczny" Kamień zawiera SiO2 - dwutlenek krzemu (z bio-ceramicznej glinki), kiedy się oziębi - emituje daleką podczerwień elektromagnetycznego spektrum (600-1,400 nanometers, or 6-14x10-7.m.) 

Jak się robi Kosmiczną Wodę
1) Kamienie Kosmicznej Energii najlepiej działają po trzy, lub sześć lub dziewięć - w trójkach (3,6,9..).
2) Wypłukać porządnie Kamienie z pyłu, umieścić w żaroodpornym szklanym naczyniu lub w naczyniu ze nierdzewnej stali z maksymalnie 4-ma litrami wody.
3) Wodę należy doprowadzić do wrzenia nastepnie obniżyc temperature i pozwolić gotowac się przez co najmniej 21 minut na małym ogniu.
4) Po ostygnięciu, wodę można przechowywac w kazdym pojemniku, nawet plastikowym. Woda po przyrządzeniu wskazuje 4.000.000 w skali Bovisa..
5) Po jakimś czasie, może po 30 dniach woda może tracić energię, aby ją utrzymać na tym samym poziomie można włożyć jeden kamyk do pojemnika - żeby spowolnić process utraty energetycznej wła
ściwości wody.

INNA METODA:
Umieść 3 lub 6 "Kosmicznych" Kamieni plus jeden woreczek Prill Kamyków w szklanym pojemniku z wodą, pozostaw na co najmniej 6 godzin i skala Bovisa skacze na miliony!


Benefity Używania Kamieni "Kosmicznych"
Łatwe w użyciu
Nie zużywają się
S
± małe - można nosić przy sobie
Energetyzują wszystko co żyje
Podnoszą pH ~ 8% w stronę zasadow
±
Czyli obniżaj
ą kwasowość wody
Ładuje wodę podczerwonym (infrared) kolorem, który ma specificzne wła
ściwości lecznicze
Redukują zawartość
D2O tlenku deuteru*, oraz zawartość wolnych rodników.


Przez użycie Prill Kamyków i Kamieni "Kosmicznych" woda zmienia swoją molekularną strukturę, tworz
±c pojedyńczą molekułę dwóch wodorów z jednym tlenem związanych bardzo silnie ze sobą. W jakiś  niemalże magiczny sposób chlor i fluor zawarty w wodzie rozkłada się.  

Co to jest Vitalna Woda
Prill Kamyki są to kryształy tlenku magnesium przetworzone w małe nieregularne kamyki, zapakowane w organza woreczki i poddane dziłaniu komór kryształowych. Pierwotnie wyprodukowane do oczyszczania odpadów nuklearnych, są wynikiem super nowej technologi, gdzie rezultatem uboczny - jest przetwarzanie zwykłej wody w Vitalną wodę.

Prill Kamyki i "Kosmicznej" Energii Kamienie nie są rozpuszczaolne w wodzie. Nie dostarczaj
ą one żadnych dodatkowych minerałów.

Kiedy Witalna Woda (przetworzone molekuły wody) zast
ąpi zwykłą wodę, to jest wciąż woda lecz ma inne molukuły. Molekuły amienionej wody są mniejsze i spójne, w związku z tym woda ta jest o wiele łatwiej wchłaniana przez organizmy żywe. Doskonała również dla zwierząt i roślin.

Energia świetlna emitowana przez Kamyki Prill oraz przez Witalną Wodę jest niebieskawego koloru. Dla tych, którzy potrafią to postrezgać - jest wędrującym niebieskim kolorem (w nieustającym ruchu - po prostu żyje), który rozchodzi się po pomieszczeniu, wedruje po ścianach, po podłodze i suficie jak srebrzysta pajęczyna, która połączona jest niebieskimi punktami - każde złącze to niebiesko pulsująca kropeczka - wspaniale to wygląda. Jak zastanowić się nad tym jak to się dzieje - po prostu w powietrzu są cząsteczki wody, które łapią zapis Witalnej Wody czy kamyków Prill znajduj±cej się w pomieszczeniu i zmieniają swoje molekuły - wyższa energia żądzi niższą - takie jest prawo wszechświata. Niektórzy twierdzą, że jest to jest wyrażeniem miłości - czyli "czwarta pieczęć" (nie bardzo wiem co to znaczy)...

Jeśli użyje się zwykłą wodę z kranu zostanie ona również znacznie uzdatniona. Poleca się pozostawić ją bez przykrycia,  wskazane jest zamieszać pare razy wodę w słoju, aby ułatwic uwolnienie chloru i fluoru. Wiele osób woli jednak użyc wodę już przefiltrowana

Użycie

Witalna Woda używana jest do wszystkiego; gotowania, mycia, picia, używana w nawilżaczach, do podlewania kwiatów,  etc. Wiele osób stwierdza, że idealnie gasi pragnienie, jest lżejsza, lepiej smakuje, obniża kwasowo
ść - pomaga na zgagę (szczególnie podgrzana).

Kiedy wlewa się do nawilżacza - niszczy czarną pleśń (black molds) oraz usuwa nieprzyjemne zapachy. Osoby z problemami oddechowymi - stwierdzają znaczne ułatwienie oddychania.

Może być używana do mycia owoców i warzyw, zębów i ciała.

Nalana do butelki ze sprejem może być używana do prasowania, pomieszczenia, owoców i warzyw, etc.
Dodaj
ąc pare kropli Magicznego Oleju do butelki - sprejuje się ciało - działa ożeżwiająco i odmładzająco, sprejuje się jamę ustną - zabija bakterie i odświeża oddech.

Używając te wodę przyczyniamy się do odnowy środowiska, woda dostając się do ścieków potem do rzek czy jezior zmienia strukture napotkanej wody.

Boulder to miasteczko około 20 minut od Las Vegas w Kaliforni, położone nad jeziorem Mead.  Okolo 10 lat temu jezioro to było martwym zatrutym ściekiem, w którym nic nie żyło. Jim Carter odkrywca Prill Kamyków, produkował je, a ścieki z produkcji odprowadzane były do jeziora. Ku zaskoczeniu naukowców, po czterach latach jezioro odżyło, ma piękną niebieską wodę - przedtem z góry widać było zgniło-zielone bajoro. Obecnie woda jest niebieska, pojawiło sie w nim życie roślinne oraz ryby.
Tak więc przez użycie Witalnej Wody zmienia się środowisko.

Zalety Witalnej Wody

Kamienie Kosmicznej Energii i Kamyki Prill modyfikuj
ą cząsteczki wody na wiele sposobów:

1) Alkalizuj
ąc organizm po spożyciu witalnej wody

2) Energetyzują wodę kolorem podczerwonym (infrared) o długości fali 656 nanometrów

3) Redukują natężenie powierzchniowe wody o około 50%

4) Zwiększają energię życia przyspieszając jej atomowy wir w granicach 400,000 - 4,000,000 Skali Bovisa (zwykła woda z kranu 2000)

5) Zwiększają ilośc negatywnych jonów 

 6) Redukują D2O-deuterium oxide - ciężki izotop wodoru*, oraz wolne rodniki

7) Witalna Water odtruwa organizm 

8) Witalna Woda może by przechowywana nawet w plastikowych pojemnikach

9) Witalna Woda przekazuje molekularn
ą strukture  - "woda pamieta"  

 * Tlenek Deuteru (D2O) to ciężka woda, w której większość cząsteczek to tlenek deuteru, czyli izotopu wodoru 2 a nie wodoru 1 - obecnie zawartość D2O w wodzie wynosi ~ 0.2%, wartość ta rośnie po każdej próbie atomowej na świecie.
* Skala Bovis - to metoda okreś
lania Jednostek Energi Życia - lub  "Bio-Fotonowa -Aktywizująca Jednostka Energii.  .

Bardzo dużo informacji na temat zmian struktury wody http://www.masaru-emoto.net/english/entop.html (strona Dr. Masaru Emoto)
 
KATALOG Produktów  tutaj 
Wysyłamy nasze Produkty na cały Swiat mamy 
                                      Tysiace Wdzięcznych Klientów

              Home

              Back

Catalog  |  Herbs from Peru   | Fiber Buddy  |  Supplements  | Herbs+  |  Unique Items  | Books+  | Order Info  | Links Add Link | About Us  | Health Tips | Site Map | Home 

Note: The material presented, is not intended to cure, diagnose, or prescribe treatment and is not intended to replace proper medical care. The information given  is for educational information - to help in becoming better informed about building and maintaining wellness and in helping the body to normalize itself.  It is wise to consult the Licensed Health Practitioner before starting any weight control or other health improving program.
Your use of information available on or through this site is your own responsibility and at your own risk. 
Legal Information
Comments? Mail to
info@weight-care.com © Copyright Natural Remedies Haven Ltd.