"WHITE AWAY" SALVE    
Krem na Bielactwo (Vitiligo), na Łysinę, etc 
 

 Review basket                       
  

Słoiczek zawiera - 1 uncję (~30gramów) - kremu. Jest to 100% ziołowy preparat na BIELACTWO, na łysinę, na egzemę i inne problemy skórne.
Po otwarciu słoiczka należy przechowywać w lodówce.

Użycie: 
Posmarować przebarwione miejsce lub głowę (w przypadku łysiny) 2 x dzień. Kiedy skóra  zaczerwieni się przestać smarować, można powtarzać kurację kiedy zaczerwienie zniknie, a odbarwienia są wciąż widoczne.

Note: Zdrowa dieta i usuwanie toxyn jest bardzo istotne przy każdej kuracji. Prawidłowe i regularne wypróżnienia to podstawa zdrowia 
Fiber Buddy

w czasie kuracji należy zażywać minerały (najlepsze Schindele), które łatwo są przyswajane przez organizm

Minerals

oraz PABA - 1 kapsułkę dziennie

Przebarwienia skóry - BIELACTWO (Eng. VITILIGO)

Bielactwo to choroba skóry, która jest wynikiem zaniku pigmentu, w resultacie powstają białe plamy-odbarwienia skórne, w kolorze mleka. Pojawiać się one mogą na całym ciele. Pigment odpowiedzialny za kolor skóry to MELANIN (Eng), kiedy komórki nie są w stanie produkować melanin, białe plamy zaczynają się pojawiać, są one bardzo widoczne. 

Choroba nie wydaje się być niebezpieczną dla organizmu, jednak psychologiczny dyskomfort ma duży wpływ na samopoczucie osoby dotkniętej tą niedoskonałością organizmu - szczególnie wrażliwe są dzieci i młodzież.

 

Jak dotąd nie wydaje się, żeby tradycyjna medycyna była w stanie wyleczyć lub nawet kontrolować bielactwo.
Statystyki podają, że około 1% populacji jest dotknięta bielactwem. Na web - w internecie są setki informacji i grup z całego świata, które wymieniają doświadczenia i służą radą.
Przepis na Bielactwo jest znany i używany na bliskim i dalekim wschodzie od setek jeśli nie od tysięcy lat (m.i. na dżumę i cholerę). 

Krem
wyprodukowany jest dokładnie wg. prastarej receptury. Składniki kremu to 100% naturalne zioła, bez barwników, środków konserwujących, itp.,  
 
Wysyłamy nasze produkty na cały świat,
żeby zobaczyć ceny, prosimy kliknąć na Products & Prices (menu po lewej stronie), jeśli nie ma lewego menu prosimy jeszcze raz kliknąś nasz adres: www.weight-care.com.

To see our CATALOG follow this link
Worldwide Mail Order & Thousands of Satisfied Customers 

              Home

               Back

Catalog  |  Herbs from Peru   | Fiber Buddy  |  Supplements  | Herbs+  |  Unique Items  | Books+  | Order Info  | Links Add Link | About Us  | Health Tips | Site Map | Home 

Note: The material presented, is not intended to cure, diagnose, or prescribe treatment and is not intended to replace proper medical care. The information given  is for educational information - to help in becoming better informed about building and maintaining wellness and in helping the body to normalize itself.  It is wise to consult the Licensed Health Practitioner before starting any weight control or other health improving program.
Your use of information available on or through this site is your own responsibility and at your own risk. 
Legal Information
Comments? Mail to
info@weight-care.com © Copyright Natural Remedies Haven Ltd.