Fiber Buddy
          
 Review basket                 
kup Fiber tutaj    


Fiber Buddy to unikalna mieszanka najskuteczniejszych ziół i błonników ziołowych, które efektywnie oczyszczają jelita i system trawienny z odłogów i odchodów, które gnijąc wewnątrz są częstym początkiem poważnych komplikacji zdrowotnych. Prawidłowe i regularne wypróżnienia to pierwszy krok do zdrowia. 

Każdy kto przechodzi jakąkolwiek kurację powinien używać bardzo skuteczny błonnik, najlepiej Fiber Buddy, dla szybkiej eliminowacji toksyn z organizmu, które nie wydalone, krążą i dostają się do krwi zatruwając ponownie organizm.
Zioła zawarte w Fiber Buddy wylistowane są
na stronie Herbs (prosimy kliknąć).Autorytety świata medycznego oraz organizacja zdrowia WHO, stwierdzają, że rak jelit jest minimalny w społeczeństwach krajów trzeciego świata, gdzie codzienna dieta jest bogata w błonnik, w odróżnieniu do typowej zachodniej "cywilizowanej" diety, gdzie błonnik jest niemalże nieobecny w codziennym pożywieniu, lub jeśli obecny to tak przetworzony, że stracił swoje podstawowe właściwości. Dieta naszego "cywilizowanego" świata jest za to bogata w tłuszcze nasycone, krochmale, cukier oraz komponenty sztucznej chemii (do smaku i koloru). Surowy błonnik roślinny jest jednym z najskuteczniejszych agentów obniżających cholesterol, przez co oczyszczane są między innymi arterie oraz wątroba. Fiber Buddy nie tylko przywrac
a, regularne prawidłowe wypróżnienia, ale również przyczynia się do oczyszczenia systemu trawiennego z toksyn i odłogów, do zregenerowania ponadrywanych ścianek jelit, etc. 
National Cancer Institute - Narodowy Instytut Raka - rekomenduje minimum 20 - 30 gram błonnika w codziennej diecie, stwierdzając m.i.: "
czym więcej błonnika, tym mniejsze ryzyko raka jelita". Jest wielkim ryzykiem zdrowotnym dopuścić do nieregularnych wypróżnień. 

Używanie środków przeczyszczających (laxatives) to ryzykowny hazard zdrowotny, powoduje między innymi; zupełne zastopowanie ruchu robaczkowego jelit (mechanizm organizmu odpowiedzialny za wypróżnienia). Regularne używanie środków przeczyszczających (laxatives) - nawet tych ziołowych przyczynia się do długoterminowych lub permanentnych zaparć. 

Fiber Buddy
oprócz wielu pożytecznych funkcji takich jak: usunięcie odłogów, które gromadzone są latami, oczyszczenia jelita cienkiego i grubego, oczyszczania trzustki i wątroby, pomaga przywrócić utrycony ruch robaczkowy, oraz przyjmowany regularnie pomaga trawienu i lepszemu przyswajaniu odżywek zawartych w pokarmach.

Mieszanka ziołowa Fiber Buddy jest wynikiem wielu lat pracy - żmudnych obliczeń chemicznych (skład chemiczny każdego komponentu osobno oraz w połączeniu z każdym następnym - dobierane zioła pod względem nie tylko pojedyńczych właściwości leczniczych, ale również składu chemiczne jako jednostka złożonej całości ponad dwudziestu ziół z różnych stron świata).

Sposób użycia:
Jedną czubatą łyżeczkę Fiber Buddy rozmieszać w dużej szklance ciepłej wody i wypić - od razu. Aby zmienić smak - dla osób, którym smak nie odpowiada - jest gorzkawy -  można użyć sok z jabłek, z ananasów lub sok z żurawin, albo dodać szczyptę cynamonu (nie należy używać soku pomarańczowego, lub innych słodkich soków - zmieni się proporcje chemiczne, które są szalenie ważne). Rekomendowane jest dodanie po jednej łyżeczce siemienia lnianego - zmielonego oraz oleju z siemnia lnianego, dobrze również jest dodać Lecytynę w granulkach, która m.i. eliminuje zły cholesterol. Bierze się dwa lub trzy razy dziennie.
Uwaga: Fiber Buddy nie jest rekomendowany dla dzieci poniżej 14-stego roku życia. 

Przy chorobach takich jak: owrzodzenia jelit, nieżyt jelit, (Colitis, Irritable Bowel Syndrome, Ulcers), etc. dodać jedną łyżeczkę Zmielonego Siemienia Lnu, Lecytyny, Slippery Elm, Golden Seal Extrakt
Wiecej na temat Blonnika Ziołowy Błonnik dla Zdrowia i Urody 

                            KATALOG Produktów tutaj  
                         Wysyłamy nasze Produkty na cały Świat mamy 
                                      Tysiace Wdzięcznych Klientów

          Home

      Back

Catalog  |  Herbs from Peru   | Fiber Buddy  |  Supplements  | Herbs+  |  Unique Items  | Books+  | Order Info  | Links Add Link | About Us  | Health Tips | Site Map | Home 

Note: The material presented, is not intended to cure, diagnose, or prescribe treatment and is not intended to replace proper medical care. The information given  is for educational information - to help in becoming better informed about building and maintaining wellness and in helping the body to normalize itself.  It is wise to consult the Licensed Health Practitioner before starting any weight control or other health improving program.
Your use of information available on or through this site is your own responsibility and at your own risk. 
Legal Information
Comments? Mail to
info@weight-care.com © Copyright Natural Remedies Haven Ltd.