Magiczne Mieszanki Ziołowe
(Dream Bags)

 Review basket                       
  

Chyba każdy przynajmniej raz w życiu był dotknięty czymś nieznamym. Jest wiele stron rzeczywistości, która nas otacza, wiele nie poznanych i niezrozumiałych. Wiele przypadków nie da się wyjaśnić "naukowo" tzn. wg. zasad obecnie przyjętej fizyki, chemii.....

Wiele niezrozumiałych przypadków dobrych czy złych nie da się po prostu ignorować szczególnie jeśli dotyczą nas bezppośrednio... Czasami staje ktoś twarzą w twarz z problemami, których nie można w żaden sposób załatwić, wygląda, że cokolwiek się nie robi, nie przynosi pożądanych skutków, ale gdzieś w głębi serca jest uczucie, że to nie złe zbiegi okoliczności, tylko może ktoć gdzieś nam źle życzy, możę my sami sobie żle życzymy, lub jeszcze gorzej.... Dlaczego dziecko, które było dobrym uczniem, "raptem ma pecha w szkole", dlaczego testy nie wychodzą, dlaczego raptem wszystko źle się układa???

Takich pytań może być wiele, a odpowiedź jakoś nie przychodzi do głowy....
..

Można sobie czasem skutecznie pomóc stosując trochę "magii", używając odpowiednio spreparowane zioła: do wypicia, lub kąpieli, lub spalenie, lub do noszenia przy sobie, w zależności od intencji, w zależności od potrzeby. 
Współczesny człowiek nie zna tajemnej wiedzy przodków, która chroniła przed: "złym okiem", "przekleństwem", "zdradą", etc.

"Wiedza Tajemna" nie jest na sprzedaż, takie jest prawo od pra-wieków, można ją jedynie przekazywać "naznaczonym, wybranym"... Natomiast jej produkty takie jak mieszanki ziołowe, kadzidła, amulety, etc. można kupować i sprzedawać.

A tak nawiasem mówiac, to nie magia... to po prostu umiejętność posługiwania się odpowiednią siłą, energią, falą, którą jest się w stanie "naginać, czy trochę zmieniać rzeczywistość" czyli - sen zwany życiem...
Ffizyka kwantowa już obecnie jest w stanie to udowodnić...że to obserwator jest twórcą, czyli myśl tworzy ale czy to podane zostanie do ogólnej wiadomości, wiele podręczników należaloby zmienić - nie tylko fizyki... - chyba jeszcze nie prędko...

Tak więc, może czasem warto pomóc sobie odrobiną magii (jedni nazywają to Magią, inni Dobrym Duchem, jeszcze inni Aniołem, inni Siłą, Energią, a jeszcze inni Myślą czyli świadomym tworzeniem i manipulowaniem Falą - co wydaje się być najbliżej prawdy).
 
Dream Bags Mix - Mieszanki, które proponujemy, są przygotowane wg starodawnych formuł, wg tajemnej wiedzy, gdzie prawidłowa receptura (
optymalnie wykorzystująca energię, siłę i wibracje pojedynczego zioła oraz wzajemne odziaływanie każdego zioła w połączeniu z następnym użytym oraz wszystkich razem), gramatura, czas wykonania, oraz Intencja/Cel są szalenie ważne, mają nieprawdopodobną moc. 
Ludzie często proszą o pomoc. Gdzieś na dnie serca człowiek czuje, że problem który go trapi można usunąć nie zupełnie "naukowym" sposobem.
Każdy Dream Bag ma dołączoną instrukcję - jak powinien być użyty. Użyte są tylko organiczne  lub etycznie zbierane - dziko rosnące zioła. 
Dream Bags - zioła w tiulowych woreczkach

Uwaga: Prosimy podać wybraną z poniższej selekcji nazwę i wpisać w specjalne miejsce (If you have special request, specify; ) po naciśnięciu BuyNow.


           Joy of Confidence Power - dla każdego kto boi się rzeczywistości, kto jest nieśmiały, nawet zeby patrzeć w oczy. Może być pomocny dla tego kto się obawia przbywania w gronie, kto obawia się wyrazić swoją opinię, komu brak pewności siebie, etc...
         
Spirit Protection Power -  dla każdego, kto został dotknięty "pechem", "złym okiem", "złym duchem". Dla każdego, kto boi się nieznanej zmiany oraz dla każdego kto chce po prostu mieć Protekcję Dobrego Ducha koło siebie przez cały czas,...etc.
           Wisdom of Spirit Power - tylko dla tego, kto poszukuje wiedzy, mądrości spirytualnej, kto jest na ścieżce Siły (czyli manipolowania Energią), kto jest na ścieżce wzrostu świadomości, świadomego śnienia, kto pragnie aby "Wielki Duch" czy "Spirytualny Nauczyciel"  pomógł osiągnąć cel w tym krótkim śnie zwanym życie.... 
           
Healing Rejuvenation Power - dla kazdego kto choruje, kto ma kłopoty ze zdrowiem, kto często zaziębia sie, lub ma bóle głowy, kto nie może wypocząć; bo np. za dużo myśli...itp. Mieszanka ta wzmacnia i stymuluje system immunologiczny swoją specificzną wibracją...etc.
     
Love Attraction Power
- dla każdego kto nie jest w stanie zwrócić na siebie uwagi kochanej osoby, oraz dla każdego kto nie jest w stanie znaleźć odpowiedniego partnera czy partnerkę: tę specjalną osobę... etc.
    
Sweet Dreams Power - dla każdego kto ma problem ze snem, szczególnie maluchy, które nie mogą zasnąć, oraz ci którzy maję złe sny, może być bardzo pomocne...etc.
     
Spell Breaker Power - dla każdego nad kim wisi przekleństwo, lub złe życzenie...etc.

Jeśli ktoś ma pytanie lub szczególną sytuację proszę napisać podając w nagłówku "Prośba o Dream Bag" podając swoje nazwisko i imię, adres i wiek oraz telefon,  weight-care@weight-care.com, na anonimy, blahostki, ciekawość, zabawy, chęć zemsty czy zaszkodzenia komuś - nie będzie odpowiedzi.
 

Wysyłamy nasze produkty na cały Świat  - Mamy Tysiące Wdzięcznych Klientów  

Starodawna Sztuka Okadzania
oczyszczenia np. domu z negatywnych energii dobrze jest usunąć je przez okadzanie.

Okadzanie ziołami (bez płomienia) aby stworzyć jak najwięcej dymu. Dym ma szczególną wibracje.

Palenie kadzideł - ziół jest wspaniałą ceremonią uprawianą przez Indian obu Amaryk oraz Plemiona innych kultur na całym świecie od wieku.
.
Głównym celem tej ceremoni jest oczyszczanie miejsc, osób, przedmiotów, zmiana wibracji pomieszczenia, osoby, ze złych energi, etc.


Prawidłowa ceremonia palenia - okadzania - likwiduje negatywne energie, oczyszcza aurę, balansuje ciało fizyczne, mentalne i emocjonalne. 
Złe duchy i złe energie są odsyłane.

Kadzenie stosowane jest często przez szamanów aby pomóc w powrocie do zdrowia i nie tylko. W zależności od potrzeby i Intencji bardzo ważny jest dobór odpowiednich ziół oraz czas wykonania kadzenia. Jest to wspaniały obrządek higieny spiritualnej oraz wspaniały zapach.

Różne Plemiona stosują różne zioła w różnych celach, ale idea stojąca za tym jest ta sama.

Oferujemy najbardziej popularne zioła stosowane do okadzania: 

 Lavender

Kwiat Lavendy - super pachnący

Cedar leaf

Cedr - igły

Juniper leaf

Jałowiec - igły   

Rose Petals & herb

pączki i łodyżki małych czerwonych rózyczek - pięknie pachną

 Peppermint 

Mięta Pieprzowa

Sweet Grass Braids Long 
1" x ~21"

Słodka - trawa (chyba to polska żubrówka)


 White Sage
Prairie Sage
Biała Szałwia - stepowa szałwia -ma wspaniały intensywny zapach

myrrh - myrta 
Frankincense

Biała Szałwia i Słodka Trawa - to święte zioła Indian Amerykańskich.
 

Oferujemy tylko organiczne oraz etycznie zbierane - dziko rosnące zioła. 

 

KATALOG Produktów tutaj      

 

              Home

              Back

Catalog  |  Herbs from Peru   | Fiber Buddy  |  Supplements  | Herbs+  |  Unique Items  | Books+  | Order Info  | Links Add Link | About Us  | Health Tips | Site Map | Home 

Note: The material presented, is not intended to cure, diagnose, or prescribe treatment and is not intended to replace proper medical care. The information given  is for educational information - to help in becoming better informed about building and maintaining wellness and in helping the body to normalize itself.  It is wise to consult the Licensed Health Practitioner before starting any weight control or other health improving program.
Your use of information available on or through this site is your own responsibility and at your own risk. 
Legal Information
Comments? Mail to
info@weight-care.com © Copyright Natural Remedies Haven Ltd.