Koloidalne Srebro
  Review basket                           

Bardzo Ważna Uwaga: Każdy kto przechodzi jakąkolwiek kurację powinien używać bardzo skuteczny błonnik, najlepiej Fiber Buddy, dla szybkiej eliminacji odpadów i toksyn z organizmu, które nie wydalone, krążą i dostają się do krwi zatruwając organizm.
 
Najlepszy Fiber to: Fiber Buddy
Masz problem - nie wiesz co zrobic sprawdź  RADY PORADY


Na temat kolidalnego srebra jest bardzo dużo informacji na różnych stronach w internecie, napisano też na ten temat wiele książek.
Prawdopodobnie można winić internet za popularność Koloidalnego Srebra w ostatnich latach. Srebro koloidalne bardzo popularne na początku dwudziestego wieku staje się znów bardzo popularne.

Co to jest Koloidalne Srebro?
Jest to bardzo efektywny antybiotyk, który może był używany doustnie jak i w zastrzykach. Może być przykładany jako kompres, lub nacierany w skórę, lub używany jako sprey, można go używać do przemywania oczu (np. przy zapaleniu spojówek) - nie szczypie, uszów, części intymnych, itp.
Koloidalne Srebro, niszczy ponad 650 patogenów włączając bakterie, virusy, drożdżyce.grzybice, pleśnie, i inne pasożyty.
Koloidalne srebro jest bez smaku i zapachu, nie powoduje pieczenia czy bólu kiedy przyłoży się na ranę. Jest bezpieczne w użyciu i nie posiada działań ubocznych. Nie koliduje z żadnymi lekarstwami. Może być podawany również dzieciom i zwierzętom

         
Srebro, które oferujemy jest otrzymane metodą elektrolizy z użyciem diod ze 100% czystego srebra - nie 97% czy 99%

Kilka Faktów
Na początku dwudziestego wieku, naukowcy stwierdzili, że najważniejsze płyny w organiźmie są natury koloidalnej, w których zawieszone są ultra-mini cząsteczki ektrolitów.
Mają więc one ładunek elektryczny.
Przed rokiem 1938 koloidalne srebro używane było przez lekarzy głównie jako antybiotyk, uznane też było jako hi-tech medykament. 
Koloidalne Srebro nie jest związkiem chemicznym, jest wynikiem elektrolizy. Cząsteczki czystego 100% srebra (nie może być użyte srebro 99.9%) zawieszone w wodzie destylowanej nie opadają na dno - posiadając ten sam ładunek eletryczny (dodatni) utrzymują się w ciągłym ruchu - odpychając się wzajemnie. Wielkość cząsteczek waha się w granicach ~3nm, przy czym virusy są 10 do 25 razy większe, bakterie 100 do 300 razy większe. Koloidalne srebro może więc przeniknąć każdą bakterię i każdego wirusa i niszczyć je od środka. 

Czy koloidalne srebro jest szkodliwe? Czy posiada niewskazane działanie uboczne?
Koloidalne Srebro zrobione prawidłowo tzn. "czyste jony czystego 100% srebra zawieszonego w czystej destylowanej wodzie" jest kompletnie nieszkodliwe w zasadzie w każdej ilości. Jedyne co mogłoby się wydażyć gdyby wypiło się dużą ilość srebra na raz, dostając się do dolnego jelita mogłoby wyniszczyć florę bakteryjną i spowodować biegunkę. Flora bakteryjna odbudowuje się sama, można jednak pomóc biorąc Acidophilus (przyjazne bakterie) i jogurt naturalny. Także, kiedy pije się Koloidalne Srebro w dużych iloćciach, może nastąpić tzn. kryzys oczyszczania - zbyt dużo nieżywych organizmów patogennych, toksyn dostaje się do krwi - jeśli wydalanie nie jest dostatecznie aktywne.
Zawsze przy wszelkiego typu kuracjach powinno się przyjmować Fiber Buddy, żeby jak najszybciej wydalić toksyny z organizmu. Wskazane też jest pić więcej niż normalnie płynów takich jak woda, lub herbaty ziołowe (bardzo dobrze działa herbata z liści pokrzywy - doskonale oczyszcza krew).  

Jeżeli koloidalne srebro nie zostało przygotowane prawidłowo, cząsteczki są duże, itp, może nastąpić niebieskie przebarwienie skórne zwane eng. Argyri. Takie przebarwienie pozostaje na stałe.
Koloidalne Srebro polecane u nas nigdy nie spowoduje takiego schorzenia ponieważ używamy tylko 100% srebrne diody i tylko destylowaną wodę (nie Ÿródlaną czy inną, w której mogą już występować inne związki minerałów).  

Jak należy przyjmować Koloidalne Srebro i w jakich ilościach?
Można używać Koloidalne Srebro kiedy chce się pozbyć określonej dolegliwości lub jako
doskonały środek zapobiegawczy. Zapobiega przeziębieniom i alergiom, wzmacnia system odpornościowy (immunologiczny) organizmu.

*Dorośli:  1 - 2 łyżeczki dziennie na pusty  - jako środek zapobiegawczy,
Przy chorobach 2 do 4 łyżeczek dziennie.

Dzieci do lat 14:  1/4 do 1/2 łyżeczki dziennie.


Artkuły różne z cyklu "Radzi Monique" tutaj.

                                  KATALOG Produktów -->
      
Wysyłamy nasze Produkty na cały Świat mamy Tysiące Wdzięcznych
                                                              Klientów  

              Home

              Back

Catalog  |  Herbs from Peru   | Fiber Buddy  |  Supplements  | Herbs+  |  Unique Items  | Books+  | Order Info  | Links Add Link | About Us  | Health Tips | Site Map | Home 

Note: The material presented, is not intended to cure, diagnose, or prescribe treatment and is not intended to replace proper medical care. The information given  is for educational information - to help in becoming better informed about building and maintaining wellness and in helping the body to normalize itself.  It is wise to consult the Licensed Health Practitioner before starting any weight control or other health improving program.
Your use of information available on or through this site is your own responsibility and at your own risk. 
Legal Information
Comments? Mail to
info@weight-care.com © Copyright Natural Remedies Haven Ltd.